02 listopada, 2008

Kartka dla Stryjka :P ... i różne różności

Kurczę! Poczta zawiodła, to i ja jakoś niespecjalnie na czasie jestem... Miałam ją wystawić już 2 dni temu (31.10), ale jakoś tak... W sumie nie ma czym się chwalić.
Dziś miałam piękny sen! Sniło "MiSie", że przyszedł listonosz z zaległymi paczkami. No cudowny sen... ale nie wszystkie się spełniają. Zwłaszcza te w niedzielę!
Zaczynam produkcję kartek świątecznych. Uchylając rąbka tajemnicy powiem, że będą podobne do tej rocznicowej dla moich Rodziców. No chyba, że coś jeszcze wymyślę, ale ten wzór "MiSie" podoba :D
Mam też skończonego tagbooka (choć nie jestem z niego zadowolona) i zaległego scrapa do pokazania... Ahhhh... nazbierało się tego.
Wciąż też pamiętam, że mam "Pif-y" do rozesłania :D Ale mam jeszcze ponad pół roku, więc zdążę :D

A tak teraz konkretnie to... relaksuję się przy grze RPG :P Dawno tego nie robiłam. Oczywiście moim najulubieńszym fragmentem gry jest rozrysowywanie mojej postaci :] Oto i Renny. Skryba z Hochlandu o potężnym ciosie i fioletowych oczach :] Zapomniałam tylko o piegach.

1 komentarz:

pasiakowa pisze...

Śliczna ta Twoja Renny :)
Też najbardziej z przygotowań do gry lubiłam rysunki ;)
Skrybą jednak jeszcze nie udało mi się grać... za to niziołkiem machającym patelnią nad goblińskimi głowami to i owszem ;)