07 lipca, 2008

Dozwolone od lat osiemnastu...

Kolejna wielka rodzinna okoliczność :) 18-stki... Tak, tak - nie jedna a dwie. Mam dwóch kuzynów urodzonych tego samego dnia i roku. I pewnie nikogo to nie zdziwi jeśli dodam że to bliźniacy :D Dziś M'n'Ms-y wkraczają w dorosłe życie. A oto karteluchy, które im podesłałam.A to czekało a mnie gdy wróciłam dziś do domu. Puszka pełna krówek od Pana Męża na osłodę pierwszego dnia w pracy po urlopie i... anginy bo jestem chora :(

(Na zdjęciu tego nie widać ale ilość krówek jest określona jako "1 i 1/2 tuzina" - urocze :D Całe osiemnaście krówek :] I są tylko moje }:> )

4 komentarze:

Verto pisze...

Moja siostra by zabiła dla krówek... A na 18-stke można było zrobić metrowe kartki :P Ja dostałem taka na cały stolik i teraz pięknie wisi na ścianie hehe, tylko problem był z przemieszczaniem się z taka wielką 'kartką' przez miasto :P

Costa pisze...

Kartki kurde czaderskie i te wiązania tiaaa. 18-tka kiedy to było? U mnie preeehistoria ;D
a krówki musiały być pychhha -ale masz wspaniałego Małża ;D

Gulka pisze...

Fajne te karteluchy, widzę że korzystasz ze swoich nowych stempelków :)) Kartki fajne bo nietypowe, kolorystycznie i formatowo, super :) a na krówki to ja mam właśnie ostatnio wielką ochotę ;)

Renny Berryboar pisze...

Dziękuję Wam bardzo :*
VERTO - no z tym przemieszczaniem to rzeczywiście mógł być problem :D Już widzę minę "listonorki" gdy wchodzę na pocztę z taką kopertą, haha!
COSTA - nie przesadzasz z tą prehistorią??? Może tak... średniowiecze, ale nie dalej - hehe :P
GULKA - ja to teraz ten stempel walę jak leci na wszystkim :]

A krówki... rulezzz :D :D :D