08 marca, 2008

Lalka Szmacianka


Oto Rosie - moja lalka szmacianka :) Ma około 30 cm wzrostu i jeszcze mi się nie nie nudzi szykowanie kreacji.


Nie są może najwyższych lotów, ale...


Ma różne stroje: sukienkę balową, jeansy, sweterki, spódniczkę i kurtkę sztruksową.


I szalik :)

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Za taka lalke szmaciana oddalabym wszystko :) Moze moglabys zrobic jeszcze jedno takie male arcydzielo? Pytanie calkiem powazne.
Gratuluje pomyslow :)

Renny Berryboar pisze...

Pomyślimy, ale nie obiecuję :) Dziękuję i pozdrawiam :)

Akuma-ichi pisze...

Wow naprawdę świetny pomysł! Znalazłam tego bloga ponieważ słucham japońskiej muzyki i mam zamiar zrobić sobie 3 - 4 laleczki z ulubionymi wykonawcami ^^ I tak jakoś.. Wiem, brzmi głupio, ale ja naprawdę przywiązuję dużą wagę do tego projektu i ucieszyłam się że ktoś robi coś podobnego :) Może.. Mogłabyś chociaż pokrótce naprowadzić na trop zrobienia takiej laleczki, jakie materiały potrzebne czy coś..? Nikt nie podziela mojego pomysłu, ba, wyśmiewają go, więc chętnego do pomocy nie spotkam.. Nie będą to na pewno takie fajne laleczki jak ta Twoja (nie umiem robić na drutach itp) ale zawsze można coś uszyć.. Bardzo prosiłabym o odzew, będę zaglądać regularnie na bloga. Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Witaj! Twoja lalka jest świetna! chciałabym uszyć podobną mojej córeczce ale nie wiem jak zrobić włosy z włóczki ( chcę żeby to nie były dwa cienkie warkocze tylko coś więcej:)) byłabym wdzięczna za jakąś odpowiedz:)